آخرین خبرها

بایگانی دسته بندی ها : دسته‌بندی نشده

روش های تنظیم جریان ادرار چیست؟

آیا جریان ادرار ضعیف دارید؟ آیا شروع ادرار دشوار است؟ آیا احساس تخلیه کامل مثانه را نمی کنید به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران کلیوی،در مردان، این مشکل معمولا ناشی از پروستات بزرگ است. با این حال، ممکن است دلایل دیگری نیز داشته باشد. درمان های پزشکی، داروها و برخی از درمان های خانگی می توانند به بهبود ... بیشتر بخوانید »

رژیم‌ درمانی برای سنگ کلیه

n00000133-b

مصرف کم مواد غذایی حاوی اگزالات شامل چغندر، شکلات، اسفناج، کنجد، ریواس، سیب‌زمینی سرخ‌کرده، سبوس جو و ادویه چینی   به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران کلیوی،رژیم درمانی در بیماران مبتلا به سنگ کلیه، بستگی به دانستن نوع سنگ است. پیش از هر اقدام دارویی یا تغذیه‌ای، لازم است تا با انجام آزمایش‌های تکمیلی نوع سنگ کلیه را ... بیشتر بخوانید »

روش های تنظیم جریان ادرار چیست؟

image_13921009715466

آیا جریان ادرار ضعیف دارید؟ آیا شروع ادرار دشوار است؟ آیا احساس تخلیه کامل مثانه را نمی کنید؟                     به گزارش روابط عمومی انجمن حمایت از بیماران کلیوی،در مردان، این مشکل معمولا ناشی از پروستات بزرگ است. با این حال، ممکن است دلایل دیگری نیز داشته باشد. درمان های پزشکی، داروها ... بیشتر بخوانید »

شهادت امام جعفر صادق (ع)

86001

امام در سالهای آخر عمر خود شدیداً لاغر و ضعیف شده بود و به تعبیر یکی از افرادی که امام را درآن روزگار دیده بود از او چیزی نمانده بود جز سرش، کنایه ازاینکه بدن کاملاً فرسوده ونحیف شده بود. سراسرزندگیش به دشواری وسختی ورنج آفرینی گذشته بود. ودرسالهای آخر عمربر میزان محدودیت واحضار وتهدید او اضافه می شد که ... بیشتر بخوانید »

كيست مولا

emam_ali_224_2

 الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّكِينَ بِوِلاَيَةِ أَمِيرِ الْمُؤْمِنِينَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَيْهِمُ السَّلاَمُ عید غدیر خم بر همگان مبارک امام صادق (ع) : عید غدیر ، روزی است که رسول خدا (ص) علی (ع) را به عنوان پرچمدار برای مردم برافراشت و فضیلت او را در این روز آشکار کرد و جانشین خود را معرفی کرد ، بعد به عنوان ... بیشتر بخوانید »

افتتاح ساختمان رادیولوژی

photo_2017-02-14_20-36-15

پس از سه سال تلاش، با همّت خیّر محترم حاج محمد حسن غفاری ساختمان رادیولوژی احداث و توسط خانواده محترم دکتر دبیری دستگاه ها اهداء و پس از اخذ مجوز،  22 بهمن نصب و در روز جمعه ۲۲ اسفند با حضور هر دو خانواده خیّر و مسولین و مردم افتتاح خواهد شد. هزینه احداث ۱۴۰ تومان توسط خیّر و ۴۰ ... بیشتر بخوانید »

گفتگوی محمد ابراهیم زرگر مدیر انجمن خیریّه حمایت از بیماران کلیوی شعبه قاین با خبرنگار نسیم قاین

img_6635

محمدابراهیم زرگر مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی شعبه قاینات در گفتگو با خبرنگارنسیم قائن گفت: انجمن خیرین، شعبه قاین در آذر ماه سال ۸۲ تشکیل و با گذشت ۱۳سال از تاسیس توانسته است گامی هر چند کوچک درجهت خدمت به بیماران نیازمند اعم از دیالیزی، پیوندی، مزمن کلیوی، سرطانی، قلبی، صرعی و… بردارد و گرهی کوچک از مشکلات ... بیشتر بخوانید »