آخرین خبرها

بایگانی دسته بندی ها : خبر

افتتاح ساختمان رادیولوژی

photo_2017-02-14_20-36-15

پس از سه سال تلاش، با همّت خیّر محترم حاج محمد حسن غفاری ساختمان رادیولوژی احداث و توسط خانواده محترم دکتر دبیری دستگاه ها اهداء و پس از اخذ مجوز،  22 بهمن نصب و در روز جمعه ۲۲ اسفند با حضور هر دو خانواده خیّر و مسولین و مردم افتتاح خواهد شد. هزینه احداث ۱۴۰ تومان توسط خیّر و ۴۰ ... بیشتر بخوانید »

گفتگوی محمد ابراهیم زرگر مدیر انجمن خیریّه حمایت از بیماران کلیوی شعبه قاین با خبرنگار نسیم قاین

img_6635

محمدابراهیم زرگر مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی شعبه قاینات در گفتگو با خبرنگارنسیم قائن گفت: انجمن خیرین، شعبه قاین در آذر ماه سال ۸۲ تشکیل و با گذشت ۱۳سال از تاسیس توانسته است گامی هر چند کوچک درجهت خدمت به بیماران نیازمند اعم از دیالیزی، پیوندی، مزمن کلیوی، سرطانی، قلبی، صرعی و… بردارد و گرهی کوچک از مشکلات ... بیشتر بخوانید »

۲۳ لغایت ۳۰ آبان هفته حمایت از بیماران کلیوی گرامیباد

img_6636

انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی شهرستان قاینات آمادگی خود را بمنظور دریافت کمکهای مردمی و صرف آن در جهت نیت واقف (کمک به بیماران، تجهیز درمانگاه، وسایل پزشکی و درمانی و…..) اعلام می دارد. ضمنا درمانگاه خیریه امام جواد (ع) وابسته به انجمن کلیوی قاین همه روزه با تعرفه خیریه در خدمت همشهریان می باشد. شماره حساب انجمن ۰۱۰۶۴۶۷۲۶۹۰۰۹  ... بیشتر بخوانید »

سال ۹۴ مبارک…

سال نو می شود. زمین نفسی دوباره می کشد. برگ ها به رنگ در می آیند و درختان لباس گلدار به تن می کنند. و اینک پرنده های خسته بر می گردند و بهار عشوه گری می کند. در این رویش سبز دوباره…من…تو…ما… کجا ایستاده اییم؟ سهم ما چیست؟ نقش ما چیست؟ پیوند ما در دوباره شدن با کیست؟ زمین ... بیشتر بخوانید »